وب سایت CourseDescription.ir با هدف تسهیل ایجاد و ساخت فایل شرح دروس برای دانشجویان عزیز کشورمان در سال 1399 ایجاد گردید. با تلاش فراوان و شبانه روزی تیم محتوای کورس دسکریپشن، اطلاعات تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و همچنین اکثریت رشته های تحصیلی دانشگاهی و لیست دروس مربوط به آنها جمع آوری و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

هدف اصلی این سایت دسترسی آسان و ارزان به فایل شرح دروس لاتین برای تمامی متقاضیان است. همانطور که میدانید فایل Course Description یکی از مهمترین مدارک مورد نیاز بسیاری از دانشگاه های خارج از کشور جهت پذیرش دانشجویان غیربومی است که متقاضیان موظف هستند که این فایل را به زبان انگلیسی ترجمه و برای دانشگاه مقصد ارسال نمایند. از آنجا که تاکنون مرجع کامل و دقیقی جهت جستجو و ارائه محتویات این فایل وجود ندارند، ما این وظیفه را تقبل کرده و با پیاده سازی یک پلتفرم پیشرفته کلیه نیازهای دانشجویان عزیز برای تولید و دانلود فایل شرح دروس رشته خود در قالب فایل PDF را برطرف نموده ایم. امیدواریم این پلتفرم مفید بوده و پله ای بسوی پیشرفت و ارتقای سطح علمی دانشجویان عزیز کشورمان باشد.

این مجموعه آماده هرگونه همکاری با موسسات مهاجرتی، اپلای، خدمات ویزای دانشجویی و دارالترجمه های رسمی می باشد. جهت همکاری و یا ارسال پیشنهادات خود با ما از طریق واتس اپ، تلگرام و یا تماس مستقیم با شماره 09378381817 در ارتباط باشید.